درباره ما

نی نی گلی کیست؟
او می‌خواهد دوست خوش سلیقه شما باشد...
تصور  کنید  در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا،  خدماتی  متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ملی لذت  می‌برید. نی  نی گلی چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از  محصولات  برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده  تا شما  با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت  با  اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

اعتماد   به نی نی گلی با یکی از بزرگترین و معتبرترین گروه های تجاری کشورمان  پیوند  خورده که در طول بیش از نیم قرن اخیر ارائه‌کننده برترین برندهای  بین  المللی و ملی در ایران بوده ‌است. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان  ما با  به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل  به موقع  کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید  اینترنتی  برای شما به ارمغان می‌آورد.

نی نی گلی تلاش می‌کند  دوستی خوش‌سلیقه  برای شما باشد؛ کالاهایی که در نی نی گلی می‌بینید با دقت  انتخاب شده‌اند‌ و با  همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده  می‌شوند. جزییات برای ما  مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه  کرده‌ است، نی نی گلی از شما  دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات  برتر و خاص را بیشتر بشناسید و  با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان،  از سبک متمایز خود و کودکتان،  فضای خانه و محل کارتان و ... لذت ببرید.